Kompiuteris visada sugenda ne laiku

Klasikinė situacija: kažką labai svarbaus darote kompiuteriu, tuojau turėsite tai nusiųsti, ir staiga PC repair near me, pc repairs reikalinga, nes viskas sugenda. Apleidžia jėgos, nebeaišku, ar dar ieškoti, kas ir kur greitai galėtų atlikti apple macbook repair, mac repair, ar tiesiog pasiduoti ir net nesvajoti apie tai, kad pavyks kažką sutaisyti. Iš tiesų, tai vadinama likimo ironija, Merfio dėsniais ar dar kaip nors kitaip. Ne jums vienam, bet ir daugybei kitų žmonių taip nutinka, kad kompiuteris sugenda pačiu netinkamiausiu momentu. Kokių situacijų yra patyrę įvairūs žmonės?

Išsijungė prieš renginį

AppleAistė pasakoja, kad jai kompiuteris skaudžiausiai numirė tada, kai išsijungė, kai ji turėjo pravesti renginį įmonėje.„Atvykome su mokymais dėl saugos darbų, ir turėjau visą informaciją kompiuteryje. Ten, visų pirma, buvoprezentacija, taigi, jau vien ji būtų leidusi labai daug parodyti. Antra, ir lapai, kuriuos turėjau atsispausdinti, buvo kompiuteryje. Tai gerai, kad tuos lapus dar ir el. pašte turėjau. Bet apskritai situacija buvo tikrai nepavydėtina, kadangi teko raudonuoti prieš auditoriją ir prisipažinti, kad be kompiuterio negaliu nieko padaryti“, – sako ji.

Dingo atsiskaitymo rašto darbas

Julius prisimena, kaip jam buvo nesmagu tada, kai dingo rašto darbas, kurį jis norėjo atsiskaityti. Nors jis nedirbo prie rašto darbo visus metus, tačiau visgi investavo tris dienas. Kaip pats paskui komentavo, turbūt dėl to, kad ant greitųjų darė, per paskutines tris dienas, dėl to turbūt ir nepamąstė apie saugumą savo rašto darbo. Kaip jis dingo? Žinoma, sugedo kompiuteris, o rašto darbas nebuvo kur nors kitur išsaugotas. Deja, kompiuteris sugedo taip, kad net ir kietajam diskui atėjo laikas pasirodyti ne tokiam kietam ir dingti iš akiračio.

Prieš komisijos vizitą

Jurga prisimena, kaip jai buvo baisu, kai prieš komisijos vizitą mokykloje, sugedo kompiuteris. „Norėjome daryti reprezentacinę geografijos pamoką. Žinote, kai tos komisijos ateina, tai mes visi stengiamės kuo geriau pasirodyti. Vaikai visada šiek tiek jaudinasi. Jie nežino tiksliai, kokia yra tos komisijos svarba, ką ji nori padaryti, ką tai reiškia. Kartais ji gal galvoja, kad komisija gali juos pačius vertinti, tačiau iš tiesų tai visada būna susiję su mokytojų darbu arba visos mokyklos likimu. Šiuo atveju, buvo gana baisu, kadangi kompiuteriui išsijungus dingo visa svarbiausia vaizdinė medžiaga ir teko improvizuoti“, – prisimena pedagogė.

Paskelbta kategorijoje Paslaugos.

2 komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *