Kaip išsirinkti lūpų dažus, kurie tinka?

Lūpų dažaiGražios lūpos niekuomet netaps nuobodžios. Tai mada, kuri visada buvo, yra ir bus. Dabar ypatingai platus lūpų dažų pasirinkimas, todėl pasirinkti tai, kas jums iš tiesų tinka – pakankamai paprasta. Juk visuomet lengviau rinktis, kai yra didelė pasiūla.

Šiuolaikiniai lūpų dažai gali būti įvairūs: blizgūs, matiniai, ryškūs, pasteliniai, perlamutriniai. Spalvų ir atspalvių pasirinkimas dar didesnis. Priklausomai nuo pasirinkimo galima sukurti įvairius įvaizdžius, pavyzdžiui, kuklios merginos ar seksualios moters. Tinkamai parinktas lūpdažis puikiai atrodys tiek su vakarine suknele, tiek ir su džinsais bei palaidine. Šiuolaikiniai lūpų dažai turi ir įvairias tekstūras. Taip pat galima pritaikyti įvairioms progoms ar dienos metui. Visuomet daug dėmesio skiriama per ypatingas šventes. Vestuvės – ir yra ta proga, kuri itin svarbi. Žinoma, neįsivaizduojamas ir vakarinis makiažas be lūpų dažų. Kaip jau supratote, ši dekoratyvinės kosmetikos priemonė yra labai reikšminga visoms moterims, kurios nori atrodyti nepriekaištingai. Kaip jau žinote, makiažas nebus baigtas, jei lūpos nebus padengtos lūpdažiu.

Itin platus lūpų dažų pasirinkimas leidžia pasirinkti tą, kuris labiausiai tinka jums. Dažnai daug ką lemia spalva. Ji priklauso nuo daugelio kriterijų, tačiau vienas iš svarbiausių – odos spalva. Tamsios odos moterims verta rinktis iš tamsių ir ryškių spalvų. Šviesiaodėms – lengvos ir šviesios spalvos bei atspalviai. Tinka blizgūs dažai. Taip pat galima išskirti ir odos atspalvį. Jei jis šiltas, tai niekuomet nesidažykite šalto atspalvio lūpų dažais. Tas pats galioja ir toms, kurių oda turi šaltą atspalvį. Tuomet rinkitės šaltų atspalvių lūpų dažus.

Dažnai neįvertinamos kitos savybės, pavyzdžiui, dantų spalva. Jeigu jūsų dantys akinamai balti, tai yra didžiulis privalumas. Galite rinktis bet kurias spalvas, kurios jums tinka pagal kitas jūsų savybes, pavyzdžiui, odos spalvą. Tuo tarpu turint gelsvo atspalvio dantis reikia itin atidžiai rinktis lūpų dažus. Griežtai draudžiama naudoti violetinės spalvos ir įvairius jos atspalvių dažus. Tiks šviesiai rožinė ar šviesiai raudona. Taip pat lūpų blizgesiai gali padėti nukreipti dėmesį nuo netinkamos formos ar spalvos dantų.

Taisyklių, kaip pasirinkti tinkamus lūpų dažus yra tikrai labai daug. Visuomet galima rinktis su testerių pagalba, kurių gausu kosmetikos parduotuvėse. Šio metu yra itin platus lūpų dažų pasirinkimas pagal kainą, spalvas, tekstūrą, kokybę. Tikrai išsirinksite tuos, kurie jums tiks idealiai bet kuriai progai. Nepamirškite ir apie kasdienę lūpų odos priežiūrą, tuomet jos visuomet atrodys idealiai.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai ir pažymėta , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *