Neįprasta, bet dažna problema vyrams

Apie ką pagalvojate, išgirdę žodį ginekomastija? Daug kam tai nėra girdėtas pavadinimas, ypač moterims. Tačiau nemaža dalis vyrų iš tiesų susiduria su šia keista problema, apie kurią norisi dar mažiau kalbėti negu apie kokią prostatą. Tad kas tai yra?

Kas yra ginekomastija

GinekomastijaFiziškai ginekomastija vyrams pasireiškia, kai jiems ima didėti krūtys. Taip gali atsitikti paauglystėje, lytinio brendimo metu, taip pat vėliau jau suaugus, arba tuo metu, kai būna vyriškas „klimaksas”. Ir tai yra keistas dalykas. Fiziologiškai, sutrikusi hormonų veikla, kada gaminama daugiau estrogeno, išprovokuoja tokius reiškinius, kad po pieno liauka ima atsirasti riebalai. Tai atrodo kaip krūtys, tačiau fiziologiškai tai nėra moteriškos krūtys, nes negali susidaryti pienas. Ši kondicija labai nemaloni vyrams, žeidžia savigarbą, atsiranda didelis nepasitikėjimas savimi, nes tikrai sunku paslėpti krūtinę. Todėl yra taikomas chirurginis gydymas.

Dėl ko atsiranda ginekomastija

Priežasčių, kodėl išsivysto ginekomastija, yra keletas. Viena iš jų ir gana dažnai – paveldimumas. Tam tikri procesai yra užprogramuoti mūsų genuose, ir mes nieko negalime pakeisti, ar maitinsimės sveikai, ar nesveikai, ar laimingai gyvensime, ar ne, kai kurie dalykai nulemti, jie kaip mūsų programinės įrangos paketas, kuriame įrašyta, koks atnaujinimas kada žmogui turi nutikti, pavyzdžiui, padidėti krūtinė. Taigi, ši liga yra nemaloni ir užklumpa iš giedro dangaus.

Skaityti straipsnį “Neįprasta, bet dažna problema vyrams” »

Moderni virtuvė: kaip nesuklysti

Norite modernios virtuvės ir galvojate, kad dėl to jums reikalingi naujausi bei stilingiausi virtuvės baldai Vilniuje? Nebūtinai. Net ir prisipirkus brangiausių madingų niekučių, galima pasiekti tragišką rezultatą. Jeigu norite, kad viskas būtų gerai, tuomet turite galvoti apie tai, kaip viską protingai suplanuoti ir sudėlioti. Reikės ir kažką naujo stilingo virtuvei nusipirkti, nepamaišys vienas kitas naujas baldas, bet svarbiausia bus šaltas protas.

Pasidomėti feng shui ir bendromis planavimo taisyklėmis

Baldai virtuveiVisų pirma, ne baldai moderniam interjerui, o logika turėtų atsirasti jūsų virtuvėje. Rytų religijos ir kultūra turi išpuoselėta nemažai taisyklių, kurios padeda gyvenime. Štai feng shui išminčiai kalba apie erdvės išplanavimą taip, kad ji psichologiškai tarnautų mūsų gerovei. Taigi, jeigu norite planuoti viską taip, kad virtuvėje būtų patogu, gera, smagu ir malonu, pasidomėkite šiuo dalyku.

Prisiminti, kokioje virtuvėje jums labiausiai yra patikę

Skaityti straipsnį “Moderni virtuvė: kaip nesuklysti” »

Viduramžių vestuvės šiais laikais – tema

Kiekviena profesionali vestuvių planuotoja pasiūlys jums tuoktuves planuoti nutarus, kokia būtų tema. Tada viską organizuoti yra kur kas paprasčiau. Šį kartą įsivaizduokime, kad vestuvių tema yra viduramžiai. Kaip rengtis tokiai šventei ir ką reikia numatyti?

Nuspręskite, kokias vestuvių tradicijas naudosite

Padedame planuoti vestuvesKokius viduramžius rinksitės, nuspręskite iš pradžių. Ar karališkus, kokius matome Disnėjaus princesių filmuose, ar lietuviškus, kurie yra susiję arba su pagonybe arba su jau krikščionišku gyvenimu. Daug žmonių mėgsta atsigręžti per vestuves į senovinius pagoniškus lietuviškus papročius ir juos atkurti. Tačiau galima vadovautis ir kitais, vakarietiškais. Planuojant vestuves viduramžių tema, pasirinkite smulkiau, kokia turėtų būti jūsų tema.

Raskite tinkamą vietą

Pagalvokite, kur turėtų būti švenčiamos tokios „viduramžių“ vestuvės. Galbūt gera vestuvių planuotoja jums galėtų iškart pasiūlyti potencialių vietų sąrašą. Gal tai galės būti tokios vietos kaip pilys, jeigu jūsų šventės dalyviai neva bus kilmingi. Gal tai gali būti dvaras arba panašią aplinką primenanti vieta. Taip pat tai gali būti ir senovinė troba gatviniame ar kitokiame kaime, kur dar yra senoviniai svirnai ir trobos su dviem galais.

Parinkite ypatingą maisto meniu

Skaityti straipsnį “Viduramžių vestuvės šiais laikais – tema” »