Automobilių nuoma: dažniausiai užduodami klausimai

Automobilių nuoma vis labiau populiarėjanti paslauga, kuria siekia pasinaudoti ne tik tie, kurie neturi transporto priemonės, tačiau tuo pačiu ir tie, kurie kartais paprasčiausiai nori save palepinti: įvairios progos, kuriomis norisi nukeliauti į vietą gražiu automobiliu ar net kelionės po Lietuvą, kurios metu suteikiama galimybė kartu su automobiliu pasinaudoti ir vairuotojo paslaugomis. Kad ir kaip ten būtų – automobilių nuoma labai patraukli paslauga. Tiesa, dažniausiai tie, kurie su ja susiduria iškelia labai daug klausimų į kuriuos ne visada pavyksta greitai rasti atsakymą.

automobilis nuomaiAr būtina palikti užstatą?

Taip, be užstato negalėsite nei rezervuoti auto transporto priemonės, nei ją išsinuomoti. Automobilių nuoma reikalauja, kad būtų patvirtintas jų prašymas susimokėti dalį pinigų. Jei grąžinsite mašiną sveiką – tuomet atgausite visus sumokėtus pinigus, kurie jums priklauso kaip užstatas.

Ar galima nuomotis transporto priemonė keliauti į kitas šalis?

Kiekviena firma nustato galimybes: vienos numoja, o kitos ne. Automobilių nuoma, kuri suteikia galimybę aplankyti ir kitas šalis remiasi į tai, kad yra paruošti tam tikri apribojimai ir papildomos sąlygos. Įvertinkite tai, kad tokiu atveju esate kur kas atsakingesnis už transporto priemonę, kurią išsinuomavote.

Kas atsitiks, jei transporto priemonė bus sugadinta?

Kiekvienas asmuo, kuris pasinaudoja automobilių nuoma pasirašo sutartį, kuria įsipareigoja prižiūrėti mašiną. Būtinai atidžiai įsiskaitykite į sąlygas. Vagystės atveju dažniausiai visas išlaidas dažniausia padengia draudimas, tačiau ir jums reikia sumokėti tam tikro dydžio baudą.

Ką daryti jei automobilis sugenda kelyje?

Firma jums tikrai suteikia pinai veikiančią transporto priemonę, tačiau net ir tokiu atveju kartais pasitaiko gedimų kelyje. Tokiu atveju kuo skubiau privalote informuoti įmonę apie atsitikusią nelaime. Dažniausiai turite pats padengti gedimo išaidas. Kai kuriais atvejais, jei gedimas ne jūsų kaltė, jums nekils jokių problemų. Žinoma, tokiu atveju jūsų kelionė bus sugadinta…

Ar galima pasinaudoti ir vairuotojo pasaugomis?

Tikrai taip. Kiekviena firma nustato savo kainas. Įvertinkite, kokį laiko tarpą jums bus reikalingas vairuotojas. Jo paslaugos kainuoja valandomis. Norint ilgiau naudotis nei nurodėte sutartyje, reikia informuoti ne tik vairuotoją, tačiau ir firmą. Tiesa, pastarasis gali ir atsisakyti atlikti jūsų prašymą.

Ką daryti, jei noriu ilgiau naudotis paslaugomis?

Apie tai informuokite įmonę. Automobilių nuoma teikia paslaugas nuomotis transporto priemonę paromis, o ne valandomis. Jei bent minutę vėluosite atiduoti – skaičiuojama nauja para. Atsižvelkite į tai ir jei jau vėluojate – geriau visapusiškai išnaudokite papildomą gautą parą.

Kokį automobilį turiu grąžinti?

Jūs gaunate visiškai tvarkingą ir švarią transporto priemonę su pilnu baku degalų. Tokią ją ir privalote atiduoti. Tokiu atveju jūsų lauks atsakomybė, kuri yra nurodytą sutartyje.

Paskelbta kategorijoje Paslaugos ir pažymėta .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *