Geriausi 2020 kvepalai vyrams

Jei ieškote dovanos savo draugui ar artimam žmogui, o galbūt norite apsidovanoti pats save – kvepalai vyrams yra iš tiesų geras pasirinkimas. Turbūt nėra žmonių kurie nemėgtų skaniai kvepėti, todėl su tokia dovana neprašausite. Tiesa, perkant vyrišku kvepalus šiuo metu jų pauostyti greičiausiai nepavyks – kadangi šalyje paskelbtas karantinas ir dirba tik maisto prekių parduotuvės, kvepalus teks įsigyti internetu. Tai nėra didelė bėda, kadangi internete yra daugybė vietų, kur galima nusipirkti kokybiškų kvepalų už gerą kainą, pavyzdžiui https://burkalifa.eu/7-kvepalai-vyrams. Didesnė bėda slypi tame, jog jei prieš tai neturėjote šių kvepalų, jūs rizikuojate dėl jų aromato. Kaip bebūtų, internetas yra nuostabus dalykas dėl to, jog jame galima rasti įvairiausios informacijos, kuri padėtų išsisukti iš nepalankių situacijų.

Lacoste kvepalaiIeškant dovanos vyrukui ir nusprendus pirkti kvepalus, iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti lyg itin lengva užduotis – juk visi kvepalai kvepia skaniai. Kaip bebūtų, pasirinkimų yra tiek daug, jog vos tik pasinėrus į šį kvapų pasaulį jums kaip mat apsisuks galva. Dėl šios priežasties pamėginome jums padėti – parekomenduoti kvepalų, kurie yra itin gerai žinomi ir vertinami puikiai, todėl pasirinkę juos, jūs greičiausiai liksite patenkintas.

Chanel Bleu de Chanel Eau de Pafrum

Švieži, medžio poskonį turinty vyriški kvepalai yra vieni iš geriausiai vertinamų vyriškų kvepalų pasaulyje. Tai šį tą pasako, tiesa? Juose taip pat rasite citrusinių vaisių ir gintaro pėdsakų. Tai puikūs kasdieniniai kvepalai derantys tiek ir prie formalaus kostiumo, tiek ir prie mažiau formalaus aprangos stiliaus.

Maison Margiela Replica

Tai kiek pigesni vyriški kvepalai, tinkantys šaltajam metų sezonui, kadangi yra nepaprastai švelnaus ir šildančio kvapo. Jie puikiai tiks ilgiems rudens ir žiemos vakarams šalia židinio.

Dior Sauvage Eau de Toilette

Vieni iš labiausiai išskirtinių kvepalų visame pasaulyje – puikiai tiks vyrams, kurie nori išsiskirti iš minios ir atkreipti į save dėmesį. Tad jei žmogus kuriam planuojate dovanoti kvepalus yra gana tylus ir nemėgstantis dėmesio, šis modelis tikriausiai nebus pats tinkamiausias. Tuo tarpu jei yra priešingai – iš visų kvepalų rekomenduojame rinktis būtent šituos.

Kad ir kuriuos kvepalus pasirinktumėte, stenkitės nepirkti didelio kiekio – pirmam kartui užteks ir pačios mažiausios talpos buteliuko. Patys kvepalai geriau išsilaiko trumpesnį laiką, nei stovėdami ant lentynos mėnesių mėnesiais. Be to, galėsite išbandyti kvapą, ir jei šis jums patiks, nusipirkti didesnį kiekį.

Paskelbta kategorijoje Produktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *