Kaip teisingai kvėpintis?

Nėra nieko maloniau kaip pajusti, kad pro šalį praėjęs asmuo labai skaniai kvepia. Sakoma, kad kiekvienas žmogus turi kvepėti taip, kad jam praėjus dar gana ilgas šleifas vilktųsi iš galo ir parodytų, kokia asmenybė, kad tik pro jus praėjo. Tačiau tokias galimybes suteikia tik ypač kokybiški kvepalai, tad jei įsigijote už keliolika litų ir stebitės, kad pastarieji labai greit išblėsta – tai yra normalu. Paprasčiausiai yra tam tikros medžiagos, kurios padeda kvepalams ilgiau išlikti aktyviems ant žmogaus organizmo. Jei tos minėtosios medžiagos yra mažai nereikia stebėtis, kad kvapas gana greitai dings ne tik kad nuo žmogaus kūno, tačiau ir nuo drabužių, kur rodos, kvepalai tikrai turėtų būti įsigėrę. Tad teisingai sakoma, kad kvepalams negali būti taupoma. Jau geriau jokių nei nekokybiški…

kvepalaiTiesa, ne visada pavyksta išsirinkti labiausiai jums tinkantį kvapą. Egzistuoja labai platus kvepalų pasirinkimas. Sakysite, ne visada įmanoma rasti tokį kvapą, kuris patiktų visiems? Tikrai profesionalūs kvepalai, net jei ir konkrečiam žmogui nėra svajonė, jie bent jau neerzins. Tik tikrai labai pigūs kvepalai gali suteiki nemalonų pojūtį ir norą kuo labiau suraukti savo nosytę.

Kvepalų rinkimasis taip pat yra mokslas. Mes padėsite jums rasti tobuliausius kvapus, kurie labiausiai atspindėtų jūsų asmenybę.

  • Kvepalai savo tikrąjį kvapą atskleidžia tik tada, kai yra purškiami ant vietų per kurias labiausiai sklinda žmogaus kūno šiluma: krūtinė, riešai, paausiai. Ne veltui šios vietos ir yra nurodomas kaip pačios svarbiausios siekiant, kad kvepalai galėtų visiškai gerai atsiskleisti.

  • Kvepalai turi būti naudojai tik ant švaraus kūno. Jokiu būdu nekvėpinkite prakaituoto kūno. Jau geriau ienas prakaitas nei jis susimaišęs su kvepalais. Tai jau beveik tikra katastrofa.

  • Nepadauginkite kvepalų. Vienas baisiausių pojūčių justi per didelį kiekį kvepalų ant žmogaus.

  • Jei naudojate dezodorantą – jis turi būti bekvapis, kad nesusimaišytų su kvepalais.

  • Rekomenduojama pirmiausia papurkšti kvepalus ant pirštų pagalvėlių ir tuomet juos lengvai įtrinti į anksčiau minėtas zonas.

Kvepalai yra tarsi papuošalas, kurio nematyti, tačiau jis labai gerai jaučiamas. Rekomenduojame pirkti tik kokybiškus. Jau geriau kvėpintis tik švenčių dienomis, tačiau su gerais nei kasdien, tačiau prastos kokybės.

Kvepalai gyvena laike: jie turi jaunystę, brandos metą ir senatvę Ir tik tuomet juos galima laikyti vykusiais, jei visais trimis skirtingais gyvenimo laikotarpiais jie skleidžia vienodai malonų aromatą. (Kvepalai. Vieno žudiko istorija)

Paskelbta kategorijoje Produktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *