Kaip surasti pigiausią skrydį?

Keliauti poilsiniais ar darbo tikslais norisi greitai ir pigiai, o kas bus geriau, nei skrydis lėktuvu. http://www.greitai.lt/ galima rasti daug įvairiomis kryptimis rengiamų skrydžių. Dažnai keliaujantys žmonės žino kaip galima sutaupyti, o tie, kurie tai daro retai, tai dažnai nežino nuo ko pradėti ieškoti bilietų, kurie nekainuotų labai brangiai. Pasinaudojus kai kuriais gerais patarimais galima sutaupyti skrydžiui.

GreitaiSvarbiausias patarimas – įsigyti bilietus iš anksto. Galima laukti ir akcijų, tačiau tik tais atvejais, kai lengvai galima rinktis kelionės datą, o kitais atvejais, kuomet yra nustatytas laikotarpis, tai vertėtų apie bilietus pagalvoti likus bent keliems mėnesiams iki numatomos skrydžio dienos. Kitas ne mažiau aktualus klausimas – kur ieškoti? Ieškoti galima visur: kelionių agentūrose, skelbimų puslapiuose, interneto svetainėse. Beje, labai daug gerų pasiūlymų randama apsilankius pigių skrydžių bilietais prekiaujančiose interneto svetainėse. Jos siūlo įsigyti ne vienos, o daugelio aviakompanijų bilietų. Tuomet tikimybė rasti pigiausią variantą padidėja.

Yra daug patarimų, kurie padeda sutaupyti skrydžiui. Pavyzdžiui, daugelis užkietėjusių keliautojų randa puikius pasiūlymus eilinėmis darbo dienomis. Savaitgaliais norinčiųjų skristi ir taip pakanka, o štai darbo dienomis, jei tik leidžia galimybės, galima keliauti daug pigiau. Beje, tomis dienomis daug paprasčiau rasti ir kitas paslaugas, tarkim, viešbučius ar automobilio nuomą. Ne mažiau svarbus tampa ir tiesioginio ar su persėdimais skrydžio pasirinkimas. Dažniausiai tiesioginiai kainuoja brangiau, nei su persėdimais. Patikrinti, kuris variantas pigesnis galite apsilankę Greitai.lt interneto svetainėje. Taip pat galima ieškoti skrydžių į netoliese esantį oro uostą, kuris lengvai ir pigiai pasiekiamas, o iš jo į jūsų galutinį kelionės tikslą galite nuvykti pasirinktu transportu. Įsitikinus, kad tai bus pigiau, galima skrydį užsakyti į ne tokį populiarų oro uostą.

Kaip matome, patarimų yra tikrai daug. Kartais tiesiog pasiseka įsigyti pigius bilietus, o kartais tenka ilgokai jų ieškoti. Pradėjus tai daryti iš anksto neteks nerimauti, kad tuoj reikia išskristi, o bilietų dar nėra. Verta pasidomėti ir tos šalies, į kurią ketinama vykti, turistų sezoniškumu. Tai laikotarpis, kuomet turistų yra daugiausia. Verčiau rinktis kitą sezoną, kuris bus pigesnis.

Kartu su Greitai.lt skrydžiai bus ne tik įsimintini, bet ir pigūs. Taip pat juos greitai surasite ir neteks sugaišti daug laiko paieškoms. Bet kuri kelionė lėktuvu yra komfortiška. Tai greitas būdas nukeliauti ten, kur tik jums reikia.

Paskelbta kategorijoje Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *