Kondicionieriai – kaip išsirinkti?

Patalpos vėsinimas tuomet, kai karšta tikrai praverčia. Įvairūs kondicionieriai naudojami tiek gyvenamosiose patalpose, tiek ir darbo biuruose. Jeigu kadaise jie nebuvo mūsų šalyje tokie populiarūs, tai dabar daugelis juos turi. Prieš perkant dažnai ieškoma informacija apie tai kaip teisingai išsirinkti, kad netektų vėliau gailėtis dėl pirkinio.

Renkantis kondicionierių svarbu viskas: galingumas, triukšmo lygis, kompresoriaus tipas, gamintojas, papildomos funkcijos ir t.t. Pirmiausia derėtų pasirinkti tipą. Jis gali būti buitinis, pusiau pramoninis ar pramoninis. Tai priklauso nuo to, kur naudosite. Savaime suprantama, kad namuose užteks buitinio, o didelėse gamybinėse patalpose pravers pramoninis.

Kondicionieriaus pasirinkimasBuitinių kondicionierių išskirtinumas – dizainas. Gamintojai stengiasi įrenginius gaminti tokius, kad jie būtų patrauklūs pirkėjams. Svarbios ir kitos savybės. Tai tylus veikimas, juk namuose norisi, kad triukšmo lygis būtų kuo mažesnis. Iš papildomų funkcijų galima rinktis, pavyzdžiui, labai populiarią oro valymo. Buitiniai kondicionieriai skirstomi į rūšis. Gali būti langiniai, kurie paprastai montuojami po langais. Iš trūkumų galima paminėti didelį triukšmingumą. Privalumas – pigūs. Pastatomų kondicionierių nereikia montuoti, jie triukšmingi ir brangūs. Trečia rūšis – sieniniai. Ribotas galingumas ir ne visur bus galima montuoti, tačiau yra didelis pasirinkimas. Oro kondicionieriai gali būti kanalinio tipo. Jie paslėpti ir atlieka šviežio oro tiekimo funkciją. Tuo pat metu galima vėdinti kelias patalpas. Tiesa, tokiam įrenginiui reikės ortakių ir pakabinamų lubų. Dar viena rūšis – kasetiniai. Jie puikiai tiks ten, kur reikia kondicionierių paslėpti. Jis vėsins dideles patalpas. Tokiam įrenginiui taip pat reikalingos pakabinamos lubos. Dar viena rūšis lubiniai – grindiniai kondicionieriai. Jie montuojami ant lubų arba sienų apačioje.

Ne mažiau svarbios ir funkcijos, kurias turės atlikti naujasis prietaisas. Norite tik vėsinti patalpas ar norite jas ir šildyti šaltuoju metų laiku? Visa tai svarbu ir turi įtakos pasirinkimui bei kainai. Galingumas parenkamas pagal naudojimo režimą ir patalpos dydį. Geriausia kreiptis pagalbos į specialistus ir išklausę jūsų, jie galės patarti, kuris kondicionierius labiau tiks. Taip pat galima internete surasti skaičiuokles, kurių pagalba galėsite apskaičiuoti, kokio galingumo įrenginio jums reikia.

Oro kondicioneriai teikia komfortą tuomet, kai to reikia. Tai puikus įrenginys, kuris padės karštą vasaros dieną neperkaisti patalpose. Rinktis šiuo metu yra iš ko. Siūlomas platus įrenginių asortimentas, dėl to pasirinkti nebus sunku. Sunkiau apsispręsti, ko reikia ir, kas labiau tiks tai patalpai, kurioje jis stovės.

Paskelbta kategorijoje Produktai ir pažymėta .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *