Plastikiniai langai

LangaiŠiandieną kiekvienas nori gyventi saugiai. Daugelis žino, jog langai – tai lengviausias kelias, kuriuo vagys gali pakliūti į namus, būtina pasirūpinti jų apsauga. Daugelis mano, kad plastikiniai langai yra saugūs, tačiau tai yra ne visai teisinga nuomonė. Į namus, kuriuose yra tokie langai, dažnai įsilaužiama. Statistikos duomenimis, PVC standartinis langas gali būti išlaužtas gana greitai, neprireiks ir 10 sekundžių. Vidutinio sudėjimo žmogus (vagis) tai gali padaryti vos per 6 sekundes. Tai įvyksta žaibiškai, kol atvyks apsauga dar lieka pakankamai laiko paimti tai, kas vertingiausia. Niekas nėra garantuotas, kad vagys pasirinks ne jūsų namus, tokia galimybė išlieka visada. Jums gali būti sugadintos atostogos. Paprastai poilsis trunka ilgesnį laiko tarpą, tai puiki proga vagims pasidarbuoti. Savaime suprantama, kad turto su savimi nepasiimsite. Sprendimas yra – saugūs langai. Ne kiekvienas nori žiūrėti pro langą, kada kiemą mato per grotas, be to tokia apsauga nėra labai veiksminga, žinoma, tai bus šioks toks trukdis, tačiau jį greitai ir nesunkiai galima pašalinti (pavyzdžiui, specialiomis žirklėmis). Saugūs langai mechaniškai neatsidaro, vagis gali išlaužti spynelę, tačiau ir tai nepadės. Tokie langai pasižymi tvirtumu.

Ieškantiems šilumos ir šviesos puikiai tiks plastikiniai langai, tai komfortas. Tokius jums gali pasiūlyti TIKS langai. Įmonė dirba jau ne vienerius metus, siūlo kokybišką produkciją. Jei nerimaujate dėl saugumo, nepamirškite, kad įprastus langus galima padaryti saugesniais. Jums gali būti naudingi:

· Apkaustai, kurių yra padidintas saugumas. Jie turi vadinamus „grybukus“ – tai du saugaus varčios užrakinimo taškai. Tai papildoma apsauga, langas neatsidarys iš išorės priverstinai.

· Apkaustai prieš įsilaužimus (priešįsilaužiminiai). Jie pasižymi ypatingu saugumu. Patariama tokius apkaustus įsirengti kartu su saugiu stiklu ar priešįsilaužiminiu.

· Rankenos, kurios yra padidinto saugumo. Jos padės išvengti priverstinio prasukimo (apkaustų) iš lango išorės.

· Rankenos su užraktais. Išvengsite priverstinio lango atidarymo.

· Rankenos (padidinto saugumo) su mygtukais. Jos pasukamos tik tada, kada spaudžiamas mygtukas.

Šie priedai padės jums padidinti jūsų namų saugumą, kad tokie yra vagys gali net neįtarti. Jiems bus sunkiau pakliūti į namą pro plastikinius langus, be to, sugaiš daugiau laiko. Netikėti trukdžiai gali išgelbėti jūsų turtą, todėl reikėtų daryti viską, kad langai būtų, kaip įmanoma, saugesni.

Daugelis keičia senus langus į naujus plastikinius. Patalpose bus šilčiau, jei gyvenate nuosavame name mažesnės bus apšildymo išlaidos. Tiks plastikiniai langai puikus pasirinkimas, čia galite rasti tokius, kokių ieškote. Pardavėjas siūlo platų langų asortimentą.

Paskelbta kategorijoje Produktai ir pažymėta .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *