Saugūs namai saugiam gyvenimui

Šiais laikais visi rūpinasi savo saugumu. Jei jūs esate ne išimtis, šis straipsnis jums aktualus. Jame pakalbėsime apie diy safe room – Anglijoje itin populiarus reiškinys, kuomet žmonės patys įsirengia saugius kambarius ir pasiruošia bet kokioms gyvenimo išdaigoms.

Saugus kambarys – daugybė aspektų

Jei norite apsaugoti savo namus, visų pirma reikėtų pagalvoti nuo ko juos reikėtų saugoti. Kitaip tariant, turite įvertinti visus veiksnius, kurie gali kelti grėsmę jūsų namuose esantiems daiktams ar net jums patiems.

Kaip apsaugoti savo buitį?Visų pirma tai yra išoriniai veiksniai. Bene dažniausiai pasitaikantis pavojus iš išorės – įsilaužimai, vagystės ir t.t. Būtent todėl savo namuose tiesiog privalu sumontuoti vadinamąsias security door. Ne paslaptis, kad net 80 procentų visų vagysčių įvyksta tuomet, kai vagys išlaužia fasadines duris ir patenka į vidų. Vadinasi, jei turėsite duris kurias vagiams išlaužti praktiškai neįmanoma, akimirksniu kelis kartus sumažinsite vagystės ar įsilaužimo galimybę. Tokios durys visada yra šarvuotos – jų neįmanoma pramušti ar peršauti. Durų staktos taip pat pagamintos iš plieno ir specialiai sumontuojamos į namo fasadą. Jau nekalbant apie spynas, kurios net 2 ar 3.

Kitas atributas saugiems namams – signalizacija. Net jei jūsų namai ir yra gerai apsaugoti, dar viena apsaugos priemonė tikrai nepamaišys. Signalizacija saugos jūsų turtą net ir tada, kuomet būsite ne namuose, todėl visada pravartu turėti veikiančią ir aktyvuotą namų apsaugos sistemą.

Nederėtų pamiršti, kad grėsmę jūsų namams gali sukelti ne vien tik įsilaužėliai. Jūs taip pat galite nukentėti nuo stichijos – pvz. gaisro. Būtinas bet kurių namų atributas yra dūmų detektorius. Jis kainuoja iš tiesų nedaug (pigiausi modeliai prasideda nuo 10 eurų), tačiau jau yra išgelbėjęs ne vieno žmogaus gyvybę. Kiek pažangesni dūmų detektoriai taip pat sugeba ne tik paleisti sireną, bet ir automatiškai iškviesti prieš gaisrinę tarnybą.

Galų gale, savo namuose turėtumėte turėti maisto atsargų, kurios tam tikrais neįprastiniais atvejais gali tapti vieninteliu išsigelbėjimu. Taip pat nepamirškite turėti i švaraus geriamo vandens atsargų. Nors dabar tai atrodo kaip lengvai gaunama ir prieinama prekė, niekada negali žinoti kaip pasikeis situacija.

Paskelbta kategorijoje Produktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *