Moderni virtuvė: kaip nesuklysti

Norite modernios virtuvės ir galvojate, kad dėl to jums reikalingi naujausi bei stilingiausi virtuvės baldai Vilniuje? Nebūtinai. Net ir prisipirkus brangiausių madingų niekučių, galima pasiekti tragišką rezultatą. Jeigu norite, kad viskas būtų gerai, tuomet turite galvoti apie tai, kaip viską protingai suplanuoti ir sudėlioti. Reikės ir kažką naujo stilingo virtuvei nusipirkti, nepamaišys vienas kitas naujas baldas, bet svarbiausia bus šaltas protas.

Pasidomėti feng shui ir bendromis planavimo taisyklėmis

Baldai virtuveiVisų pirma, ne baldai moderniam interjerui, o logika turėtų atsirasti jūsų virtuvėje. Rytų religijos ir kultūra turi išpuoselėta nemažai taisyklių, kurios padeda gyvenime. Štai feng shui išminčiai kalba apie erdvės išplanavimą taip, kad ji psichologiškai tarnautų mūsų gerovei. Taigi, jeigu norite planuoti viską taip, kad virtuvėje būtų patogu, gera, smagu ir malonu, pasidomėkite šiuo dalyku.

Prisiminti, kokioje virtuvėje jums labiausiai yra patikę

Tada pradėsime galvoti, kokie nauji virtuvės baldai Vilniuje pirkti jums tiktų. Prieš puldami vartyti parduotuvių katalogus, pagalvokite, kokiose virtuvėse esate buvę, ir kokios iš jų jums tikrai labai patiko. Gal tai sena močiutės virtuvė, kurioje kažkodėl viskas buvo daug patogiau negu pas jus namie, gal tai sumanios kaimynės virtuvė ar kokio nors gero viešbučio apartamentų? Prisiminkite tas vietas ir pagalvokite, kas jums sukėlė tą jausmą. Tada galbūt suprasite, kokių strategijų reikia imtis, statant baldus. Taip pat, kokių jų vertėtų įsigyti, norint, kad ta svetainė ar virtuvė tikrai būtų puiki.

Paskaityti apie šiuolaikines tendencijas

Vis dar nieko nepirkite, o kraukite kitą sluoksnį ant šio žinių pyrago. Tai – šiuolaikinės tendencijos.Visa kita, ką sužinosite ir suprasite, bus dalykai, kurie yra gan universalūs. O tai, ką sumąstysite galiausiai, bus dalykai, kurie yra šiuolaikinė mada ir tendencijos. Dažnai baldų pardavėjai stengiasi vytis tas madas, bet tikrai ne visada įtaiko į taktą. Tad verčiau pirmiausia patys pasistenkite suprasti, ko reikia labiausiai ir suvokti, kuo skiriasi dizaino, interjero tipai, stiliai, kas madinga dabar, kas madinga buvo pernai.

Apsipirkimo patarimai

  • Pasidaryti koliažą patinkančių dalykų, tada pirkti bus paprasčiau.
  • Pirkti ne atskirus gražius daiktus, o tai, kas dera tarpusavyje. Nesižavėkite pavieniais objektais, jeigu nežinote, kaip jie įsikomponuos į bendrą vaizdą.
  • Stenkitės padaryti taip, kad viskas tikrai atrodytų jums asmeniškai kuo jaukiau, o ne jūsų kaimynams ar draugams darytų įspūdį.
Paskelbta kategorijoje Produktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *