Viduramžių vestuvės šiais laikais – tema

Kiekviena profesionali vestuvių planuotoja pasiūlys jums tuoktuves planuoti nutarus, kokia būtų tema. Tada viską organizuoti yra kur kas paprasčiau. Šį kartą įsivaizduokime, kad vestuvių tema yra viduramžiai. Kaip rengtis tokiai šventei ir ką reikia numatyti?

Nuspręskite, kokias vestuvių tradicijas naudosite

Padedame planuoti vestuvesKokius viduramžius rinksitės, nuspręskite iš pradžių. Ar karališkus, kokius matome Disnėjaus princesių filmuose, ar lietuviškus, kurie yra susiję arba su pagonybe arba su jau krikščionišku gyvenimu. Daug žmonių mėgsta atsigręžti per vestuves į senovinius pagoniškus lietuviškus papročius ir juos atkurti. Tačiau galima vadovautis ir kitais, vakarietiškais. Planuojant vestuves viduramžių tema, pasirinkite smulkiau, kokia turėtų būti jūsų tema.

Raskite tinkamą vietą

Pagalvokite, kur turėtų būti švenčiamos tokios „viduramžių“ vestuvės. Galbūt gera vestuvių planuotoja jums galėtų iškart pasiūlyti potencialių vietų sąrašą. Gal tai galės būti tokios vietos kaip pilys, jeigu jūsų šventės dalyviai neva bus kilmingi. Gal tai gali būti dvaras arba panašią aplinką primenanti vieta. Taip pat tai gali būti ir senovinė troba gatviniame ar kitokiame kaime, kur dar yra senoviniai svirnai ir trobos su dviem galais.

Parinkite ypatingą maisto meniu

Jeigu jau renkatės tokią vestuvių temą, tai pamirškite modernų švedišką stalą su vieno kąsnio austrių sumuštinukaisar vegetariškais humusais. Lietuvoje išleista keletas įvairių knygų, kalbančių apie tai, kokie turėtų būti lietuviški valgiai ir lietuviškos vaišės viduramžiais. Todėl pasirinkite lietuvišką arba pasaulietinį viduramžių meniu, kokį įmanoma atkartoti šiais laikais. Tegul jis būna jūsų vestuvių išskirtinumas. Net ir tortą galite pateikti ne įprastą vestuvinį, o kitokį, atitinkantį tematiką raguolį.

Naudokite senovinę kalbą

Kalbėtis per vestuves senovine kalba nereikia, tačiau gerą viduramžių toną užduosite jau ir išsiųsdami tai temai pritaikytus pakvietimus į šventę. Jie gali būti su specialiai dailiai išraitytomis raidėmis, su atitinkama popieriaus tekstūra. Tai iškart leis pamatyti vestuves kaip tam tikrą laikmečio dvasios papuoštą šventę.

Drabužiai – svarbi dalis

Nuotaka visada atrodo kaip iš pasakos, tačiau net ir ji gali pasirinkti drabužius, kurie būtų specialiai siūti pagal anų laikų madas, tą patį gali padaryti ir jaunikis. Tikriausiai svečiams bus per daug vargo ieškoti tokių drabužių, tad atvykusius svečius padovanokite senoviniais aksesuarais: skaromis, vainikais, papuošalais. Tegul tai nebūna prabangūs dalykai, bet lai jie įveda į šią kostiuminę dramą. Raskite senovinę muziką arba muzikantus, kurie ją pagrotų, ir jūsų šventė – suplanuota.

Paskelbta kategorijoje Paslaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *