Asmeninis horoskopas

Kiekvienas iš mūsų yra individuali asmenybė, kurią įtakoja daug veiksnių. Ne išimtis ir gimimo momentas, kuriam įtakos turi tuo metu buvęs žvaigždžių išsidėstymas. Šiandieniame pasaulyje labai populiarūs įvairūs horoskopai, kurie skirstomi į įvairias rūšis.

HoroskopaiPakalbėkime apie asmeninius horoskopus. Tai viena iš populiariausių rūšių. Tokius horoskopus sudarinėja ne bet kas, o astrologai. Šios profesijos atstovai mokosi šio mokslo ir savo įgytas žinias panaudoja sudarant kaip įmanoma tikslesnius horoskopus. Asmeninis horoskopas pavaizduojamas apvalioje diagramoje, kuri daugeliui iš mūsų tiesiog nesuprantama, tačiau patyrusiam astrologui suteikia daug naudingos informacijos apie žmogų, kuriam atliekami skaičiavimai.

Tokia diagrama gali būti sudaroma dviem būdais. Pirmasis – specialia astrologine programa, o antrasis – braižant ir skaičiuojant taip vadinamu „rankiniu būdu“. Bet kuriuo atveju gaunamas tas pats rezultatas, tik programa tai atlieka gerokai greičiau. Šią diagramą sudaro dvylika zodiako ženklų. Ji priklauso nuo tikrosios gimimo datos. Kaip daugelis žino astrologijoje yra 12 zodiako ženklų. Jie skiriasi savo savybėmis ir kiekvienas gali būti išreikštas stipriau ar silpniau. Nuo to priklauso tuo metu gimusio žmogaus charakterio bruožai, poelgiai, mąstymas ir pan.

Dvylika astrologinių namų patenka į diagramą. Jie atitinka Žemės dalį, kuri atstovauja zodiako namus. Žinant šią informaciją astrologas gali tiksliau nusakyti žmogaus turimus polinkius, asmenybės bruožus ir pan. Kalbant apie zodiako ženklus galima paminėti ir tai, kad kiekvienas iš jų yra susietas su planeta, kuri vadinama globojančia. Norint tikslios charakterio analizės ši vieta labai svarbi. Tokios planetos – globėjos ryškiai atsispindi bendroje zodiako ženklo charakteristikoje.

Verta paminėti ir tai, kad tam, kad būtų sudaryti tikslūs asmeniniai horoskopai turi būti žinoma tiksli gimimo data t.y. ne tik metai, mėnuo ir diena ar valanda, bet ir tikslios minutės. Jei to nežinote, patyręs astrologas padės jums ir šiuo klausimu. Nustačius gimimo momento datą galima bus pradėti darbus. Sekantis etapas pasakyti tikslią gimimo vietą – reikalingos koordinatės. Tuomet jau bus galima pradėti diagramos braižymą.

Šiuo metu horoskopai labai populiarūs. Galima rasti įvairias interneto svetaines, kuriose siūloma sudaryti tam tikros rūšies horoskopą. Taip pat galima rasti ir bendro pobūdžio horoskopus, kurie sudaromi visiems zodiako ženklams. Priklausomai nuo poreikių ir norų galima užsakyti reikiamą paslaugą ar pasinaudoti nemokamomis paslaugomis. Beje, pastarųjų yra tikrai labai daug. Tereikia rasti tinkamas, kurios jus domina.

Paskelbta kategorijoje Kiti straipsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *