Interjero dizainas namams su parketo grindimis

Solido parketasKai galvojame apie naujus namus, arba atrenovuotus, apsvarstome visokius grindų variantus: parketas, lentelės, danga, kurią iškart užklos kilimai ir kt. Įprasta manyti, kad parketo grindų naudojimas yra gana ribotas. Tačiau iš tiesų, apsižiūrėjus įvairius parketus, pavyzdžiui, parduotuvėje http://solido.lt/, matome, kad net reklaminėse nuotraukose yra pateikiama daug parketo naudojimo pavyzdžių. Tad šiandien svarstome, ką gražaus namų interjerui galima sukomponuoti naudojant parketo dangą.

Virtuvė

Pirma mintis, galvojant apie parketo grindis, tikriausiai ir bus – virtuvė. Jau ne kartą esame matę tokių gražių virtuvės erdvių, kur parketas atrodo tikrai stilingai. Kas tinka prie tokių grindžių virtuvėje? Suprantama, kad virtuvėje labai daug interjero detalių gali būti medinės: juk čia bus ir stalas, ir valgomojo baldai (jeigu neįrengiate valgomojo atskirai), ir spintelių komplektai. Tačiau neišvengsime ir metalo, kuris dažniausiai bus šaldytuvo, viryklės ir kitų technikos stebuklų paviršius. Iš tiesų, nebūtina taip galvoti, kad esant parketui, būtina siekti kuo daugiau medienos aplink, kad ji „derėtų“ su parketu. Nesijaudinkite, pakaks, jeigu kažkur padarysite nedidelius medžio akcentus arba tiesiog priderinsite gelsvus parketo spalvos roletus. Spalvos, kurios puikiai dera su tokiomis grindimis: žalia, juoda, tamsios natūralios, miško spalvos.

Jauki svetainė

Ar kada įsivaizdavote, kad parketas bus puikus sąjungininkas ir kuriant jaukią virtuvę? Nebus sunku ją išpuoselėti, jeigu tiesiog naudosite daugiau gražių minkštų detalių. Čia vieta, kur mėgstame ilsėtis, taigi kietos formos ir paviršiai labiau primena darbo aplinką. Ant parketo galite patiesti vieną ar kelis nedidelius kilimėlius ir to pakaks švelnioms formoms bei jaukumui suteikti. Nepersistenkite ir neuždekite visų grindų kilimais. Gražūs parketo raštai gali matytis ir būti puikus interjero akcentas.

Koridoriai ir terasos

Žinoma, galite naudoti šią medžiagą ir klasikiniams sprendimams – koridoriams, terasoms. Tai yra labai praktiška, nes vietos, kur žmonės dar gali vaikščioti su batais, labai greitai gali būti nešvarios, tada jas tektų plauti. Be to, čia puikiai derės įvairūs vazoniniai augalai. Juk visgi naudojate medžio imitaciją.

Miegamieji kambariai

Bus labai dailu, jeigu ant parketinių grindų patiesite labai minkštus kailinius kilimus. Kailį galite naudoti ir dekoruojant lovas, sofas, kitus minkštus baldus. Jeigu svetainėje dar išlaikėte tam tikrą balansą tarp kieto ir minkšto, tai miegamajame galite drąsiai tempti visus minkštus kailinius apklotus, kilimus.

Biurai

Biurui parketo grindys labai patogios taip pat, nes čia susitaupys laiko jas valant. Šią medžiagą labai lengva valyti ir prižiūrėti, daug lengviau nei, tarkime keramikines grindis arba medžio lentų. Gražiai derės bet kokie biuro baldai, patartina spalvas maišyti, o ne visur naudoti tą patį šviesaus medžio atspalvį.

Daugiau įkvėpimo ieškokite Solido.lt ir kitose elektroninėse parduotuvėse.

Paskelbta kategorijoje Produktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *