Pigūs būdai tapyti ir keliauti

KreditaiJeigu jūsų sąskaitoje yra šiokių tokių minusinių santaupų, kitaip, skolų, jeigu buvo paimtas nemažas greitas kreditas internetu, gyvenate taupymo režimu. Tačiau taupymas jokiu būdu neturėtų skurdinti žmonių, neturėtų iš jų moralės atimti laisvės. Taupymas kaip tik turėtų mus išmokyti laisvesnio gyvenimo. Kada supranti, kad gali daryti labai daug dalykų, tačiau juos gali daryti ir be didelių išlaidų. Kelionės pastaruoju metu simbolizuoja aukštą socialinį statusą, pinigų gausą, galimybę įpirkti ir gauti viską, ko nori. Tačiau net jeigu jūs turite pasiėmę paskolų, kurioms taupot ir kurias grąžinate, jūs iš tiesų kuo puikiausiai galite keliauti. Tai yra mitas, kad neturint pinigų negalima keliauti. Tiesą sakant, tai puikus būdas taupyti – turiningai leisti laiką kelionėse, kurios kainuoja nedaug.

Transporto išlaidos

Visų pirma, būtinai turime atkreipti dėmesį į tai, kad transporto išlaidos keliaujant gali būti labai mažos. Galbūt jums atrašo iš kredito bendrovės, kad galime refinansuoti jūsų paskolą ir jūs suprantate, kad skolinimasis tęsiasi sėkmingai. Jums skiriama daugiau laiko paskolai grąžinti. Tada jūs susiimate ir ieškote pelningesnio darbo. Tačiau jūs nesate nubaustas žmogus, kuriam negalima jokių malonumų. Štai kelionės gali būti labai pigus būdas gauti sau atpildą už tai, kad taip stengiatės grąžinti paskolas. Lėktuvų bilietai gali būt neįtikėtinai pigūs šiais laikais. Galite jų gauti vos už kelis eurus. Taip pat ir tarptautinių maršrutų autobusų bilietai gali būti juokingai maži, ypatingai įvairių akcijų laikotarpiu, kurių tikrai nuolat pasitaiko vienur ir kitur. Dar kiti žmonės nebijo stabdyti pakeleivingas mašinas, jeigu esate vienas iš jų, galite visą žemyną apkeliauti tiesiog pakėlę nykštį į viršų.

Nakvynės vietos

Žmonėms, kurie nenori daug mokėti viešbučiams, galima gauti nakvynės vietą visiškai kitaip. Jeigu nepasitikite prie kelio su plakatais stovinčiomis bobutėmis, siūlančiomis nakvynę vos už kelis eurus, tuomet galite ieškoti labai pigios nakvynės pas žmones namuose per AirBnB paslaugas. Arba per tokius tinklus kaip couchsurfing arba hospitality, kurie vienija keliautojus iš viso pasaulio, pasiryžusius ne mokėti už nakvynę, o pas vietinius atvykti it pas geriausius draugus. Taigi, nakvynė gali ir nieko nekainuoti.

Kur semtis įspūdžių

Kelionių metu pilna atrakcijų, kur galima įspūdžių pasisemti nemokamai. Tai įvairios gražios vietos, kur galima pasidairyti: parkai, miesto aikštės, upių krantinės. Dažnai ir nacionalinės galerijos, bibliotekos, muziejai, parlamentai yra atviri lankytojams nemokamai.

Paskelbta kategorijoje Naujienos ir pažymėta .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *