Pavojingi skalbiniai

Skalbimo mašinosEsame girdėję, kad kartais skalbimo mašinos pašėlsta ir joms padėti gali tik skalbimo mašinų remontas Vilniuje, tačiau ar esate girdėję, kad patys skalbiniai gali būti pavojingi? Negirdėjote? Paklausykite, kokius skalbinius reikėtų skalbti itin atsargiai, žinant, kad visko gali tikėtis.

Tiuliai, pėdkelnės, karnavaliniai kostiumai

Pavojingi šie drabužiai dėl to, kad kai skalbimo mašinoje iš jų liks tik skutai, dėl visko kalta ir bus būtent skalbimo mašina. Tad prieš apkaltindami ją, kad blogai išskalbė, kad suplėšė ar sugadino – pagalvokite, ką galbūt patys darote ne taip. Gal visai nereikėjo šių dalykų skalbti tuo kone verdančiu vandeniu? Ir gal nebuvo geriausia mintis skalbti tai išvis mašina, jeigu ant kiekvieno karnavalinio kostiumo aiškiai pavaizduoti – neskalbti rankomis. Tai atsakymai, į kuriuos sąžiningai turėtumėte atsakyti ir tik tada kalbėti, kaip skalbimo mašina jums „pakenkė“.

Vilnoniai drabužiai

Lygiai taip pat pavojingais gali būti pavadinti tie skalbiniai, kurie po skalbimo susitraukia. Ant vilnonių drabužių labai dažnai būna pavaizduota ir aiškiai paaiškinta, kad jie tikrai gerai nesilaikys, jeigu skalbsite karštame vandenyje. Megztam rūbui bet koks skalbimas atima didelę dalį prekinė išvaizdos. O jeigu dar vilną kišate į karštą vandenį, tai turite tikėtis, kad galiausiai turėsite džiaugtis dvigubai per mažu megztiniu, sijonu ar „getromis“. Nes taip tiesiog atsitinka su vilnoniais rūbais – jie susitraukia, ir nieko negali pakeisti.

Kailiniai

Dar vienas rūbas, kurio išvis patys neturėtumėte skalbti. Tokius drabužius reikia nešti į specialias valyklas, kur atliekamas cheminis valymas. To valymo metu naudojamos specialios čiurkšlės, apipurškimai ir pan. Rūbai nėra kišami į skalbinių būgną, sukami ir skalaujami vandenį. Dė to net ir atsargiausiai sukabinti kailio plaukeliai išlieka nepažeisti ir nepakeisti. Ką gausite, jeigu savo kailinukus įkišite skalbti į skalbimo mašiną? Geriau nenorėkite sužinoti, nes turbūt teks tai žiemai pirkti naują sezoninį lauko rūbą, kadangi nėra jokių kailinių, kuriems į naudą būtų prasisukimas skalbimo būgne.

Gobelenai

Lygiai taip pat galima reaguoti ir į gobelenus, kurie atsiduria ant jūsų baldų, ir kuriuos jūs kartais norite išskalbti. Jie bus baisūs, jeigu patys skalbsite skalbimo mašinoje. Jeigu norite patys valyti, tai geriau meskite juos į vonią, pripilkite šalto vandens, šiek tiek švelnaus muilo ir tuomet atsargiai su švelniais šepečiais valykite vandenyje tas gobeleno vietas, kur aiškiai matosi dėmės.

Paskelbta kategorijoje Paslaugos ir pažymėta .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *