Automobilių ir mikroautobusų nuoma

Nuomojame automobilius visoje LietuvojeNeįsivaizduojate savęs be automobilio, o galbūt jums reikalingas transportas bet kurioje gyvenimo situacijoje? Nesvarbu ar darbo, ar poilsio, ar pramoginiais tikslais jums padės

automobilių nuoma arba mikroautobusų nuoma. Kiekviename mūsų šalies mieste rasime nuomos salonų, kuriuose greitai sutarsite dėl patikusio transporto.

Dažniausiai automobilių nuomos paslaugomis naudojasi tie, kurie nenori pirkti automobilio. Paskaičiavus visas išlaidas susijusias su automobilio išlaikymu tenka pripažinti, kad nuomotis naują ar apynaujį automobilį, kurio didžiąja dalimi išlaidų rūpinsis nuomotojas, tikrai finansiškai apsimoka. Be to, ne visi nori važinėti tuo pačiu automobiliu daugybę metų, juk pardavimas, naujos transporto priemonės paieškos ir įsigijimas atima daug laiko, jėgų ir pinigų. Nuomotis tampa daug paprasčiau. Galima, kad ir kasmet važinėti vis nauju automobiliu.

Kita nuomotojų kategorija – pramogautojai. Vestuvės, mergvakariai ir bernvakariai, krikštynos, jubiliejai, įmonės šventės. Visos šios ir panašios progos neapsieina be transporto. Kam važiuoti savo, jei galima išsinuomoti. Be to, galima rinktis ne tik automobilius, bet ir autobusus ar mikroautobusus. Taip vienu metu galima visai šventės dalyvių kompanijai vykti į renginio vietą ar iš jo į namus. Verta paminėti ir kitą papildomą paslaugą, kuri tokiais gyvenimo atvejais itin tinka. Tai vairuotojo nuoma. Jums nebereikės ginčytis, kuris iš artimųjų ar kolegų šįkart turės dirbti vairuotoju. Dabar visi gali būti svečiais ir šventės dalyviais. Taigi, automobilių nuoma kaip ir mikroautobusų nuoma turi labai daug privalumų.

Nuomininkus domina kainos. Prieš pasirašydami sutartį aptarkite su nuomos salono darbuotoju, kas įeina į paslaugos pasiūlymą. Kiekviename iš jų gali skirtis sąlygos. Tarkime, viename transporto priemonių nuomos salone bus siūloma mikroautobusų nuoma su vairuotojais, o kitame be jų. Viename bus įskaičiuotas draudimas, o kitame ne. Pasidomėkite kainomis. Dažniausiai ilgesniam laikotarpiui nuomojantis patikusį automobilį ar mikroautobusą galima gauti mažesnę dienos kainą, nei nuomojantis vienai parai. Galima paminėti, kad skirsis ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos kainos bei kai kuriais atvejais, ir sąlygos. Labai svarbu, kad sutartyje būtų aptartos remonto ir automobilio priežiūros kainos ir, kas tai apmoka. Atminkite, kad net ir naujausias automobilis gali kelyje sugesti, o tai kainuos papildomai. Geriau, jei tai bus nuomotojo rūpestis.

Dabar jau nieko nestebina nuomos salonai, kuriuose galima išsinuomoti patikusį automobilį ar tinkamą mikroautobusą. Šios paslaugos darosi vis paklausesnės. Nepraleiskite progos pasinaudoti jomis ir pamatysite kaip tai patogu.

Paskelbta kategorijoje Paslaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *