Įrankių nuoma įvairiems atvejams

Šiuo metu vis dažniau įvairius darbus savo namuose atliekame patys, o ne samdome darbininkus. Tai darome norėdami sutaupyti, tačiau susiduriama su kita problema, kuomet neturime daugeliui statybų ar remonto darbams reikalingų įrankių, ar technikos. Nuoma – ta paslauga, kuri praverčia tuomet, kai reikalinga statybinė technika.

Nuomoja įrankiusYpatingai didelė šių paslaugų paklausa pastebima didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje ir Kaune. Apsilankius http://st-technika.lt/ rasite didelį pasirinkimą. Dabar nuomos paslaugos klesti daugelyje sričių. Mes nuomojamės šventinius rūbus, automobilius, dviračius, butus, namus, garažus ir kt. Ne išimtis ir įvairūs įrankiai, kurie naudojami atlikti įvairius darbus namuose. Kai prireikia betono glaistyklės ar parketo šlifavimui skirto prietaiso pagalvojame, kiek visa tai kainuos. Žinoma, kad samdant darbuotojus, kurie atliks šiuos darbus, mums nereikės sukti galvos dėl prietaisų ir įrankių, tačiau visa tai kainuos labai brangiai. Kitas variantas, kurį dažnai sugalvojame – pirkti. Pamačius kainas ši mintis greitai išgaruoja. Taigi, belieka tik nuomotis. Tai labai geras sprendimas tuomet, kai įrankių ar prietaisų reikia trumpam laikui. Žinoma, jei jų reikia nuolat, tai verta investuoti ir įsigyti, o ne nuomotis.

Šiuo metu veikiantys statybų technikos ir įrankių nuomos punktai teikia kokybiškas paslaugas. Pasirinkimas tikrai didelis. Greitai ir be vargo galite sužinoti apie nuomos sąlygas ir kainas net neišėję iš namų, tiesiog internetu. Kiek kainuoja tokios paslaugos galite sužinoti atsivertę kainininką. Tiesa, atkreipkite dėmesį į tai, kad įrankių nuoma turi įvairias kainas. Pavyzdžiui, http://st-technika.lt/ galima pamatyti, kad kainos skiriasi priklausomai nuo nuomos laikotarpio. Tarkim, norite nuomotis rankinį hidraulinį domkratą, kurio valandos nuomos kaina 2,90 EUR. Nuomojantis jį darbo dienai jums reikės sumokėti 11,58 EUR, o štai nuomojantis savaitei – 49,24 EUR. Visas kainas skirtingais laikotarpiais galite rasti interneto svetainėje. Taip pat galima nuvykti į nuomos punktą ar paskambinti nurodytu telefono numeriu.

Nuoma reikalauja ir to, kad jūs atidžiai peržvelgtumėte ir sąlygas. Norint išsinuomoti reikės pateikti asmens tapatybės dokumentą. Tiks pasas, asmens tapatybės kortelė ar naujo tipo vairuotojo pažymėjimas. Taip pat dažniausiai yra reikalingas piniginis užstatas. Kai kurios nuomos įstaigos reikalauja pateikti ir gyvenamąją vietą patvirtinančius dokumentus. Reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo nuomos punkto įstaigos.

Kam pirkti įvairius įrankius ar samdyti brangiai kainuojančius meistrus, kurie turi tuos įrankius, jei daugelį darbų galite atlikti patys? Taip sutaupysite pinigų. Jūs galite pasirinkti patogų nuomos laiką bei susitarti dėl kainos. Tai geras būdas pasidaryti daugelį darbų patiems.

Paskelbta kategorijoje Paslaugos ir pažymėta .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *