Kasko draudimas

Transporto priemonių draudimas – populiari paslauga. Nors pirmauja privalomasis transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas, tačiau vis dažniau automobilių savininkai domisi ir savanoriškai pasirenkamu Kasko draudimu.

Kaip jau supratote jis skiriasi tuo, kad gali būti pasirenkamas, o gali būti ir nepasirenkamas. Taigi, kokiais atvejais jis pravers? Draudžiantis šia draudimo rūšimi jūsų automobilis bus apsaugotas nuo finansinių nuostolių, kurie susiję su sugadinimu ir sunaikinimu. Taigi, pavogta transporto priemonė ar jos dalys netaps galvos skausmu, nes bus atlyginta žala. Taip pat ištikus stichinei nelaimei apgadintas automobilis nebus priežastis ieškoti, iš kur gauti pinigų remontui.

KaskoKaip rasti geriausią draudimo pasiūlymą? Tai dažnas klausimas, nes ši draudimo rūšis kainuoja brangiau, nei privalomasis transporto priemonių draudimas. Šiuo metu nesunkiai galima sužinoti įvairių draudimo kompanijų pasiūlymus. Surandama draudimo kainos skaičiuoklė ir įvedami duomenys, kurių prašoma. Tai gali būti asmens kodas, vardas ir pavardė ar automobilio valstybinis numeris. Priklausomai nuo programos užpildžius reikiamus duomenis netrukus gausite pasiūlymą. Tokios skaičiuoklės labai naudingos tuomet, kai norisi sužinoti ne vienos draudimo bendrovės pasiūlymus. Apsilankyti kiekvienoje iš jų užims daug laiko. Net jei tai darysite netiesioginiu būdu, o internetu.

Kokie dar galimi savanoriškojo draudimo privalumai? Vienas iš jų – pagalba kelyje. Nutikus eismo įvykiui galima bus sulaukti techninės pagalbos. Jums tai nieko nekainuos, nes ši paslauga teikiama nemokamai. Taip pat verta paminėti ir tai, kad transporto priemonė bus apdrausta rinkos verte. Įvykus draudiminiam įvykiui bus imama tos dienos rinkos vertė ir pagal tai apskaičiuojama išmoka. Taip pat galima paminėti ir tokius iš pirmo žvilgsnio nereikšmingus privalumus. Vis dėl to, tai padės išvengti finansinių nuostolių. Pavyzdžiui, sugadinus vieną padangą bus padengtos išlaidos ne tik jos pakeitimui, bet ir kitos padangos keitimui, kuri yra toje pačioje ašyje. Taigi, už antros padangos pakeitimą jums neteks mokėti patiems. Prieš pasirašant sutartį reikia atidžiai peržvelgti visas sąlygas ir tai, kas bus jums suteikta draudiminio įvykio metu. Tai nėra standartinis draudimo pasiūlymas, kuomet visos sąlygos visiems besidraudžiantiems yra vienodos. Dėl šios priežasties reikia išsiaiškinti už ką mokėsite pinigus.

Visais atvejais Kasko draudimas yra papildoma saugumo garantija kelyje. Siūloma draudimo kainos skaičiuoklė padės greitai ir be didelių pastangų surasti geriausią pasiūlymą iš įvairių draudimo bendrovių. Kam permokėti už tą patį draudimą, jei galima sutaupyti?

Paskelbta kategorijoje Produktai ir pažymėta .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *