Kodėl parduodami nauji butai Vilniuje yra verti jūsų investicijų?

Butai VilniujeInvesticijos į nekilnojamąjį turtą dažniausiai siejamos su būsto įsigijimu sostinėje. Parduodami nauji butai Vilniuje vertinami dėl daugybės savo privalumų: toks būstas visuomet sulauks nuomininkų dėmesio, tikėtina, kad net ir bėgant metams nepraras savo investicinės vertės ir užtikrins komfortiškas gyvenimo sąlygas. Atsižvelgdami į nuolatos augančius pirkėjų poreikius, NT vystytojai siūlo vis modernesnius, patogesnius ir komfortiškesnius sprendimus, atitinkančius išrankiausių gyventojų lūkesčius.

Parduodami nauji butai Vilniuje ar senos statybos daugiabučiai?

Nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, kad puikia investicija gali būti ne tik naujos, bet ir senos statybos butai. Tai gali lemti itin patogi gyvenamoji vieta, daugeliui pirkėjų aktualus tradicinis buto išplanavimas, patogus susisiekimas. Senų daugiabučių populiarumą stiprina ir sostinėje vis aktyviau atliekami namų renovacijos darbai, mažinantys šildymo išlaidas ir suteikiantys gyvenimui daugiau komforto. Vis dėlto, vertinant lyderių pozicijas, naujos statybos butai neabejotinai patenka į populiariausiųjų gretas. Tokie butai suteikia optimalią estetikos, funkcionalumo ir komforto sintezę, žavi savo architektūriniais sprendimais ir iki smulkmenų išpuoselėta gyvenamąja aplinka.

Kodėl verta investuoti į naujos statybos butą?

Ne paslaptis, kad senos statybos butas kainuoja mažiau. Deja, su mažesne kaina neišvengiamai ateina ir tam tikri rūpesčiai. Vertinant iš investicinės pusės, tikėtina, kad su laiku būsto kaina dar labiau kris, be to, augant naujos statybos projektams, parduoti senos statybos butą taps gerokai sudėtingiau. Žinoma, tam tikrose situacijoje, pvz., jei būstas yra patogioje miesto zonoje, šalia pasivaikščiojimo ar poilsio erdvių, didžiųjų prekybos centrų ir pan., tikėtina, kad su laiku NT vertė išliks pakankamai aukšta. Tiesa, – rizika išlieka. Tuo metu parduodami nauji butai Vilniuje, tikėtina, kur kas ilgiau išlaikys savo vertę ir bus sėkmingai parduodami ar išnuomojami net ir po dešimtmečio ar kelių.

NT ekspertai ragina nesuklysti – kad naujos statybos projektas džiugintų savo ilgaamžiškumu, būtina investuoti į aukštos kokybės, šviesų ir šiltą butą, kurio statybai buvo naudojamos aukštos kokybės medžiagos, taikomos pažangios technologijos ir inžineriniai sprendimai. Visuomet rekomenduojama rinktis aukščiausios energinės klasės būstą.

Labai svarbu įvertinti ir gyvenamąją aplinką. Atlikti tyrimai rodo, kad Lietuvoje sparčiai auga dėmesys namams, turintiems vidinius kiemus, tvarkingą aplinką, pasivaikščiojimo erdves. Populiariųjų gretose atsiduria projektai, esantys šalia parkų, upės ar kitų poilsio erdvių, tuo pačiu užtikrinami puikias susisiekimo sąlygas tiek viešuoju, tiek privačiu transportu.

Paskelbta kategorijoje Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *