Pašilaičiai: kodėl gi ne?

Gyvenimas VilniujeJeigu domitės AmberCity daugiabučių projektais, turbūt jau gana gerai suprantate, kuo vertingi Pašilaičiai, ir kodėl ten gera gyventi. Štai keletas temų apie Pašilaičius.

Rajonas į pietryčių išplėstas Sovietmečiu

Pašilaičių istorija prasideda tada, kada ir daugumos kitų tolimesnių nuo centro Vilniaus rajono: kuomet Tarybų metais buvo pastatyti gyvenamųjų namų kvartalai. Pašilaičiai tapo vienu unikalesniu tokių daugiabučių rajonu, kuriame daugiabučiai išdėstyti netgi žiedais, jie gali būti sujungti, taip pat ten yra net ir 12 aukštų pastatų. Na o vėliau aplink ėmė atsirasti ir naujos statybos daugiabučių, kadangi Pašilaičiuose puiki tiek infrastruktūra, tiek aplinka gyvenimui.

Visos reikalingos įmonės ir institucijos

Ką gali rasti Pašilaičiuose, tai viską, ko reikia žmogui patogiam gyvenimui: poliklinikas, vaistines, veterinarijos klinikas, sporto klubus, kirpyklas, odontologijos kabinetus, visokius kitokius dalykus, kurie leidžia ten patogiai gyventi. Taip pat ir didžiuosius prekybos centrus ir netgi jų kompleksus su įvairiomis specifinėmis parduotuvėmis.

Švietimo įstaigos Pašilaičiuose

Pašilaičiuose yra ir puikių gimnazijų, pvz., Žemynos ir Gabijos gimnazijos, taip pat čia veikia vaikų darželiai. Tad tai yra labai patogi ir jauki vieta, kur gali gyventi jaunos šeimos, auginti vaikus, leisti juos ten mokytis.

Susisiekimas viešuoju transportu

Dar vienas Pašilaičių privalumas – tai nuostabus susisiekimas viešuoju transportu. Čia šalia yra Pašilaičių žiedas, iki kurio verda visos troleibusų trasos. Taigi, iš čia lengva patekti į kitus miesto rajonus, centrą. Prie namų yra stotelės – sėdate ir važiuojate ten, kur reikia.

Žaliosios erdvės

Žinoma, ten pat yra ir daug žaliųjų erdvių, kuriose yra smagu ir gera būti, verta ir jose pasijusti gerai, pabūti. Galima vedžioti šunis, vaikščioti su šeima, vaikais, ilsėtis ant suoliuko.

Nauji daugiabučiai

Statytojų AmberCity vizija jau virsta realybe: Pašilaičiuose kyla puikūs nauji daugiabučiai, kurie suteiks daug džiaugsmo ne vienam būsimam Pašilaičių gyventojui. Kuo nauji daugiabučiai pranašesni už senus? Tik vynas brangsta senėdamas, o namus smagiau rinktis naujus. Tuomet aišku, kad po kurio laiko jo vertė vis dar bus aukšta, taip pat ir bus galima džiaugtis gera gyvenimo kokybe, o ne liūdėti dėl kiaurų vamzdžių ar sienų. Be to, paprastai naujus butus naujos statybos namuose perka jaunos šeimos, norinčios turėti vaikų. Taigi, formuojasi panašių interesų kupina kaimynystė, kiemuose mezgasi atitinkamos draugystės. Visa tai lemia saugią ir malonią gyvenamąją aplinką.

Paskelbta kategorijoje Naujienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *