Pavasarį moksleiviai keliavo į Vilnių

Kelionė autobusuKlasės auklėtoja pažiūrėjo, kur išnuomoja automobilius Kaune, ir visiems vaikams suorganizavo puikią išvyką į sostinę. Aišku, reikėjo jau ne kažkokios mažos lengvosios mašinos, o didelio autobuso, į kurį sutilptų ši nemaža, keliauti ir atrasti nusiteikusi vaikų grupė. Taigi, kaip tarė, taip padarė, ir penktadienį visas autobusiukas iš mokyklos kiemo pajudėjo į ekskursiją. Kaip komentavo mokytoja, automobilių nuoma Lietuvoje yra labai pigi, ir su ja tikrai patogu suktis, norint keliauti. Kaip ji sakė, jos giminės Suvalkijoje dažnai užsiima didesnių automobilių nuoma, taip pat nuomoja ir autobusus, tam, kad galėtų keliese žmonės išvažiuoti į Lenkiją ir ten pakankamai apsipirkti.

Kelionė autobusu

Nuomotis galima buvo skirtingų rūšių autobusus ir automobilius, auklėtoja išrinko vidutinio dydžio, ne patį pigiausią automobilį, autobusą. Jai reikėjo, kad būtų atitinkamos sąlygos ir vaikai jaustųsi gerai. Jau yra buvę atvejų, kai dėl prasto kondicionavimo, neatsidarančių langų, prastos techninės būklės, kai labai krato amortizatoriai, vaikai suserga, privemia į autobusą ir būna kitokių problemų. Kartą kita klasė buvo ilgam užstrigusi Anykščiuose, nes sugedo išnuomotas pigiausias autobusas ir nebuvo galima pajudėti iš vietos. Tad šį kartą buvo pasistengta surasti patį geriausią, smagiausią variantą ir su juo pakeliauti taip, kaip tikrai norėjosi.

Autobuse buvo kondicionierius, buvo ir nedidelis kavos, arbatos, vandens aparatas. Kas yra labai svarbu – buvo ir tualetas. Nors yra patogiau atlikti savo reikalus ne tokiame svyruojančiame laive, tačiau tai geriau, negu žinoti, kad kažkas spaudžia ir kenčia, laukdamas, kol sustosime miškelyje. Galų gale ir tame pačiame miškelyje sustojimas užima laiko, arba kokioje degalinėje, kur visi turi susimokėti už tai, ką padaro. Buvo paprašyta vairuotojo neleisti prastos pasenusios muzikos, todėl visą laiką grojo ir gera klasikinė roko muzika.

Pamatyti objektai

Vilnius sutiko šiltai, kaip tik buvo geras oras. Standartiškai visi vaikai pirmiausiai buvo nuvežti prie Katedros. Vien buvimas toje didelėje baltoje aikštėje daug kam buvo įspūdingas įvykis. Be to, paskui vaikai lipo ir į Gedimino kalną, aplankė Valdovų rūmus, Nacionalinį dailės muziejų. Vėliau visi važiavo prabangių pietų į Televizijos bokštą, o galiausiai vakarą pabaigė smagioje Ledo arenoje Akropolyje. Visi grįžo pavargę ir labai laimingi. O auklėtojos džiaugėsi tokia gera ekskursija ir tuo, kad nekilo didelių bėdų niekam, visi sveiki, niekas nevartojo alkoholio ir nepersivalgė.

Paskelbta kategorijoje Paslaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *