Automobilis – verslo vizitinė kortelė

Kartais sakome, kad automobilis yra tiesiog verslo vizitinė kortelė ir xenon lemputes pagal automobili tokiais atvejais bus vienas iš dalykų, kuris sudarys tos vizitinės kortelės tam tikrą elementą. Taigi, norėdami turėti iš tiesų gražius ir gerai veikiančius santykius su klientais, partneriais, mes stengiamės turėti ir gražų automobilį.

Kaip turi atrodyti darbinis verslininko automobilis

LED lemputėsPakabėkime apie tą tikrąjį verslą, kuris verčia verslininkus rengtis kostiumą, dėtis didelį laikrodį ir pirkti gerą mašiną. Štai būtent čia ir atsiras skirtumas, kur yra https://www.autosviesos.lt/led-numerio-apsvietimas, o kur yra tiesiog kažkokie daug kuklesni apšvietimo sprendimai. Kaip tik čia ir bus skirtumas, kur yra gražus automobilis, o kur – ne pats gražiausias. Nes tie verslininkai, kurie primygtinai nori pademonstruoti, kas iš jų turtingi, stengiasi sudaryti patį geriausią solidų įvaizdį. Tai kartais gali ir šiek tiek sukelti juoko, bet visgi reikia labai stengtis, kad viskas būtų tikrai solidu. Todėl kokia BMW su Angel eyes ar kitomis gražiomis šviesomis – tikrai tik padės tokiam verslui apie save komunikuoti žinutę. Tačiau klausimas: o kokią tą žinutę turi verslas komunikuoti? Paprastai jis komunikuoja vieną žinutę – pinigai. Gera prabangi mašina reiškia pinigus. Yra automobilių, kurie sukurti taip, kad nesimatytų, ar jis brangus, ar ne – tačiau jis viduje tiesiog labai gerai veikia. Ir yra tokių automobilių, kurie gal net tiek daug nekainuoja, tačiau jau iš toli matosi, kad tai esą labai prabangi mašina.

Kaip atrodo meistro automobilis

Tačiau verslas verslui nelygu, ir jeigu kažkur yra svarbu atvažiuoti su prabangiausia mašina, tai štai geram meistrui, pavyzdžiui, daug svarbiau atvažiuoti su funkcionalia mašina. Ir tai dažnai bus tiesiog tam tikras mikro ar kitoks autobusiukas. Jeigu nėra baimių, kad kas metus reikės pereiti TA, tai gali būti transporteris, kitu atveju – keleivinis. Tuomet galima labai patogiai važiuoti į ten, kur planuojama važiuoti, į objektus. Vežtis visus reikiamus įrankius, reikiamas medžiagas ir kt. Tai labai patogu ir tikrai gerai atspindi meistro veiklą: darbus. Apie reklamą ant automobilių čia daug kalbėti nereikia, nes jeigu meistras važinėja su automobiliu, ant kurio yra keli lipdukai, pristatantys jo veiklą, tai visa reklama čia jau kaip ir padaryta. Tada toks automobilis tikrai tampa važinėjančia vizitine kortele, ir žmonėms būna patogu ir gera matyti, kad ir jų apylinkėse lankosi toks automobilis.

Paskelbta kategorijoje Produktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *