Sutvarkytame parke – įvairiausi renginiai

Geras, žmonėms tarnaujantis ir jiems patinkantis miesto parkas turi savo tvarkytojus, rūpinasi tokia technika https://parkutechnika.lt, nuolat rūpinasi finansavimu, tvarko suoliukus, o svarbiausia – čia suburia žmones. Štai kokie susibūrimai parke vis surenka gyventojus.

Pavasarinis tvarkymasis

Kiemo priežiūraNe tik su gera parku technika tenka tvarkytis miesto žaliąsias viešas erdves, bet ir su darnia miestelėnų talka. Būtent taip yra tvarkomas ir šis gražus miestelio parkas. Kiekvieną pavasarį yra skelbiama tvarkymosi savaitė. Per ją keturis kartus yra kviečiama talka. Kiek žmonių ateina, tiek. Talkos metu yra surenkamos šiukšlės, kerpami krūmai, kažkas gauna pasinaudoti ir modernesne parkų technika, kiti tiesiog darbuojasi su pirštinėmis ir kibirais. Panašūs tvarkymosi šeštadieniai vėliau rengiami kiekvieną vasaros paskutinį mėnesio šeštadienį, tuomet taip pat siekiama užtikrinti tvarką. Tai padeda ne tik aptvarkyti parką, bet ir skatina tarpusavio žmonių bendravimą bei atsakomybę. Jau nebegali kas nori kada nori numesti šiukšlės parke ar palikti nuorūkos ne vietoje, ar suniokoti suolelio. Parkas visų, todėl jis ir rūpi visiems. Jei kažkas kelia netvarką, tas žmogus surandamas ir turi vėliau už tai atsakyti. Toks parko tvarkymo būdas daug geresnis, negu toks, kai parko tvarka rūpinasi tik valdžia ir žmonėms tai būna nusispjaut.

Pasivaikščiojimai su šeima sekmadieniais

Kadangi šeštadieniais kartais tvarkomasi, tai sekmadienis – šeimų sekmadienis. Būtent sekmadieniais esant geram orui čia iš vagonėlio pardavinėjami ledai ir kava, o žmonės suvažiuoja su visomis gražiomis savo šeimynomis. Todėl gali čia pailsėti, pasišnekučiuoti, smagiai praleisti laiką. Ir vaikai vieni su kitais pažaidžia.

Poezijos pavasario skaitymai

Kasmet šiame parke, kaip ir daugelyje kitų gražių Lietuvos vietų, rengiami poezijos pavasario skaitymai. Tuomet vietiniai ir atvykę poetai dalijasi čia savo eilėmis ir džiaugiasi puikiu oru. Ypač smagu būna, kai ima temti ir vakarėti. Tuomet parkas išties prisipildo tikrų tikriausios poezijos.

Muzikiniai penktadieniai

Dar penktadieniais jaunimas muzikuoja parke. Vakare rengia konkursus ir koncertus. Tai darome dažniausiai šiltuoju metu iš anksto paskelbus, kas gros. Tai mėgėjų – moksleivių pasirodymai, iš kurių kartais vėliau išauga ir profesionalai. Muzikiniai penktadieniai taip pat pritraukia kultūringo jaunimo, tačiau ne visada po to parkas lieka švarus, tad tai gerai suderinama su šeštadienio tvarkymusi.

Mugės, miesto šventės

Parko erdvės, esančios prie miesto aikštės, miesto švenčių, mugių metu yra išnaudojamos specialiems renginiams, pardavimams, koncertams, spektakliams.

Paskelbta kategorijoje Paslaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *