Duomenys, kurie geriau pradingtų

Nors esame įpratę manyti, kad data recovery services yra reikalingos visada, kai tik kažkur pradingsta kokie nors duomenys, tačiau iš tiesų mes galėtume pagalvoti ir apie tai, kad kartais dar geriau, jeigu duomenys dingsta. Juk labai nemažai jų yra tokių, kurių niekam nereikia. Ir kartais hard drive recovery būtų ne tik nereikalingas, bet ir kažkam – pražūtingas. Štai ką verta žinoti apie kietojo disko duomenų atkūrimą ir tai, kokių duomenų atkurti galbūt iš tiesų niekam visai nereikia.

Šiukšlės

Duomenų praradimasPirmasis dalykas, kurį mes ištriname ir pamirštame, yra šiukšlės. Tikrai vargu ar rastumėte žmogų, kuris norėtų savo kietąjį diską vežti į taisyklą ir prašyti, kad atstatytų jam visiškai nereikalingą informaciją. Kaip gali nutikti, kad netyčia išsitrynus kietajam diskui, buvo prarastos tik šiukšlės? Juk kompiuteryje mes niekada nekaupiame tik šlamšto. Taip, galbūt ten būna visko, bet tikrai ne vien tik šlamštas ir niekas daugiau. Tačiau panašus efektas įmanomas tada, kai žmogus labai laikosi saugumo reikalavimų ir viską, kas yra tikrai svarbu, nuolat kopijuoja į atsarginius diskus, į virtualias aplinkas. Tokiu atveju, išsitrynus kietajam diskui, svarbi informacija lieka kažkur atskirai išsaugota, o tokia medžiaga, kokios niekam nereikia, ir lieka tik ištrinta.

Juodoji buhalterija

Dar vienas dalykas, kurį žmonės norėtų sąmoningai pašalinti – tai juodoji buhalterija. Kai kurios nesąžiningai dirbančios įmonės, to tikrai gali turėti. Ir mažiausiai jos norėtų, kad ištrynus šiuos pražūtingus įrodymus, kas nors imtų ir juos atstatytų. Tikrai būtų keista, jeigu rastumėte tokius žmones, kurie norėtų tokio efekto. Taigi, ir jums, ir kitiems verčiau išvis neužsiimti tokiais reikalais, nes iš tiesų geri meistrai gali dažniausiai atkurti informaciją, ir jeigu ta informacija yra pražūtinga, tai klausimas, kam ją išvis reikėjo kaupti.

Nelegalūs siuntiniai

Visi žmonės kartais parsisiunčia nelegaliai filmą, muziką, programą, ar net kokį nors suaugusiam skirtą filmuką. Jeigu kompiuteris naudojamas verslo tikslais, tai įmonės kompiuteriuose tokios nelegalios informacijos tikrai niekada neturėtų būti, nes tai gali sukelti neskaidraus verslo įtarimus. Tačiau tada, kai tokia informacija yra personaliniuose kompiuteriuose, dar galima tikėtis mažesnės rizikos. Tie, kam reikėtų mokėti už produkciją, visada labiau linkę tirti stambesnes žuveles, o ne pavienius asmenis. Visgi, nelegalų dalykų geriau nelaikyti kompiuteryje ir jų ištrynimas yra labai reikšmingas dalykas, dėl kurio gali ne vienas žmogus susirūpinti.

Paskelbta kategorijoje Paslaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *