Garso matavimai

KSKDaugelis, kurie gyvena daugiabučiuose namuose susiduria su problema, kada garsus galima gerai girdėti. Kaimynai gali skųstis dėl menkiausio triukšmo. Norint to išvengti turi būti atlikti specialūs garso matavimai. Juos gali atlikti specialistai, kuriuos galite rasti UAB „Klaipėdos statybos kompanija“. Darbuotojai gali patarti, kaip išspręsti šią problemą, kokių priemonių imtis, kaip pigiau išspręsti. Tai dažniausiai aktualu senos statybos pastatuose. Naujai statomų daugiabučių namų sienos dažnai nebūna pakankamai storos. Be didelių pastangų galima girdėti kas vyksta už sienos. Garso matavimai yra būtini butams, jei naujame name jų yra ne vienas. Tai atlikti gali tik specialistai, kurie turi tinkamą įrangą. Anksčiau tokie matavimai nebuvo privalomi, tačiau šiandieną tai numato įstatymai. Namo pridavimas turi būti po to, kada atlikti matavimai, kurių pagalba bus nustatyta garso izoliacija. Kiekvienas pastatas, baigus statybos darbus, turi būti priduotas. Įforminami reikiami dokumentai, perduodami namo savininkui. Namo pridavimas nėra paprastas procesas, jei dar nėra tekę su tuo susidurti, verčiau kreipkitės į specialistus. Sutaupysite laiko ir greičiausiai pinigų. Priduodant pastatą reikia apsilankyti ne vienoje institucijoje. Dokumentų teks sutvarkyti labai daug, kad įteisintumėte. Namo pridavimo procesas yra gana painus, tikrai neverta vargti patiems, kada jums gali padėti specialistai, kurie puikiai išmano šioje srityje.

Nereikėtų pamiršti, kad stiprūs garsai, didelis triukšmas neigiami veikia žmogaus sveikatą. Normos turi būti leistinos, jos yra nustatomos. Yra nustatomos klasės, jos žymimos raidėmis, tai numatoma projektavimo metu. Kiekviename daugiabutyje name ar kotedže, kuriame yra keletas butų, turi būti tinkama garso izoliacija. Nei vienam nebus malonu gyventi, kada girdėsis, ką šneka kaimynai už sienos ar gerai girdėsis kiti garsai. Gyventi gali trukdyti ne tik vidinis triukšmas, bet ir išorinius. Dažnai nepakankamai gera garso izoliacija yra pralaidi gatvės triukšmui, gerai girdisi, kaip važiuoja mašinos, ar kiti nepageidaujami garsai.

Vidinis triukšmas gali būti orinis arba struktūrinis. Tai gali trukdyti gyventi, kai kurie gyventojai gali prie to įprasti ir negirdėti, nors tai ir nėra gerai sveikatai. Oriniam triukšmui priskiriamas garsus kalbėjimas, kada galima suprasti kiekvieną žodį. Tai gali būti, taip pat, garsai kurie sklinda iš buitinės technikos. Tai gali erzinti, galite vien dėl to nekęsti kaimynų. Struktūrinis triukšmas – tai tas, kurį sukelia vamzdynai (pavyzdžiui, vandentiekis), bendro naudojimo liftai. Tai, taip pat, trikdo gyvenimą, kada dažnai girdimi nemalonūs garsai.

Paskelbta kategorijoje Paslaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *