Paėmus subsidiją – būtinos įrangos pirkimas

Kai perkate įrangą darbams patys, kai už viską mokate savo uždirbtais pinigais, norite, kad tai būtų ir taupūs oro kompresoriai, ir nebrangūs, ir geros firmos. Savi pinigai turi didžiausią vertę ir jų niekada nesinori išleisti vėjais, norisi juos leisti tik labai protingai. Tačiau vis dėlto pasitaiko ir taip, kad negalime visko turėti ir daryti, kaip iš tiesų norime, nes mus riboja finansai. Tačiau valstybė kai kuriems pradedantiesiems amatininkams, meistrams, jauno verslo kūrėjams skiria subsidijas.

Meistrui – valstybės teikiama subsidija

Profesionalūs kompresoriaiKai kam geriau nuomojami kompresoriai, jeigu naudojami rečiau. Kai kam geriau turėti savo, jeigu jie iš tiesų labai pagerina darbo našumą ir iš esmės keičia visą situaciją su darbais. Tačiau reikia žinoti, kada ir iš kur gali visgi gauti paramą tam tikriems darbams. Taigi, jeigu norite kurti savo verslą, vienas iš būdų tą padaryti yra pasinaudoti valstybės teikiama subsidija jauniems žmonėms ir įsigyti tai, kas jums atrodo reikalinga. Tai gali būti ir įvairiausi kompresoriai, ir generatoriai, ir kitokios galingos priemonės.

Pirko daug įrankių ir įrangos

Vienas iš pavyzdžių: jaunas vyras, kuris pasinaudojo tokiomis galimybėmis ir įsigijo stakles medienai ir metalui. Taip pat įvairius rankinius įrankius. Pirko ir ekonomišką kompresorių bei prie jo prijungiamus įrankius darbams. Visa tai leido jam susipirkti tuos brangius įrankius, be kurių negalėtų atlikti meistro karjeros. "Anksčiau dirbau pameistriu tam tikroje komandoje, tačiau tai man nesuteikė pakankamai laisvės. Norėjosi turėti savo įrankius ir savo darbus, kadangi viską išmokau. Tačiau negalėjau pradėti nuo nulio. Tada man labai pasisekė, kad pagaliau galėjau pradėti dirbti laisvai", – sako vyras.

Pasitvarkė patalpas

Taip pat vyras sako, kad jis už dalį subsidijos galėjo susitvarkyti patalpas ir jas įrengti taip, kaip reikalinga darbui. "Gal kai atidarai kokį grožio saloną ar kirpyklą, visa tai kainuoja daugiau. Tačiau, kuomet atidarai savo regione tiesiog dirbtuves, kur pats dirbti, tai kažkokia estetika tau nesvarbi. Tau reikia geros įrangos ir pakankamo dydžio patalpų, o visa kita pasidaro ne taip ir aktualu", – sako jis.

Darbai einasi gerai

Dabar vyras džiaugiasi, kad gali sau leisti dirbti tą, ką nori, kaip nori, ir pilnai prisiimti atsakomybę. Kaip kalba vyras, Lietuvoje tikrai labai trūksta gerų meistrų, todėl tikrai smagu, kai jautiesi ne tik dirbantis, bet ir reikalingas.

Paskelbta kategorijoje Produktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *